Четвер, 19.10.2017, 06:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Пошук

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Травень » 5 » Тиждень безпеки дитини в дошкільних навчальних закладах району
09:56
Тиждень безпеки дитини в дошкільних навчальних закладах району

Відповідно до наказу Управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації № 66 від 04.04.2017 року “Про проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у навчальних закладах району», з метою додаткового проведення роз’яснювальних заходів серед дітей щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, профілактики дитячого травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають під час порушення життєвого процесу у побуті чи в соціальному середовищі, в дошкільних навчальних закладах району в період з 24 по 28 квітня 2017 року було проведено “Тиждень безпеки дитини”.

Робота в дошкільних навчальних закладах протягом тижня проводилась у трьох напрямках:

- освітньо-виховна робота з дітьми;

- удосконалення теоретичних знань та практичних навичок працівників з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту;

- пропаганда серед батьків знань безпеки життєдіяльності, залучення їх до заходів з питань захисту здоров’я та життя дітей.

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний навчальний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

В дошкільних навчальних закладах району проводилися різноманітні заходи з дітьми: заняття, бесіди, цільові екскурсії, розваги, естафети, театралізовані ігри, вікторини, змагання, перегляд мультфільмів, виставки дитячих малюнків, зустрічі з працівниками Красилівського районного сектора ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Також було проведено практичний тренiнг з евакуацiї вихованцiв i працiвникiв дошкільних навчальних закладів на випадок надзвичайної ситуацiї.

Впродовж тижня велася робота з батьками: залучення батьків до спільних заходів, групове та індивідуальне консультування, інформацій листи, стенди по безпеці життя дітей, організовувались виставки робіт дітей та  батьків.

Здоров’я, його охорона і зміцнення, безпека дітей мають бути життєвою стратегією та пріоритетом у роботі дошкільних навчальних закладів.

Більше фото дивіться тут...

Переглядів: 60 | Додав: metodyst2 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Фотогалерея
Для слабозорих
ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ ТЕКСТУ НАТИСНІТЬ ОДНОЧАСНО КНОПКИ "CTRL" ТА "+" НА КЛАВІАТУРІ
Контакти
Начальник Управління освіти, молоді та спорту
ЗАЇКА
Олена Михайлівна

тел. роб.: 038-55-4-22-42
факс: 038-55-4-22-42
e-mail: krrvo@edu.kr.km.ua
Наша адреса:
31000, м.Красилів, пл.Незалежності, 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz