Четвер, 19.10.2017, 06:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Пошук

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Червень » 7 » Кабінети історії поповнились новими картами
16:53
Кабінети історії поповнились новими картами

Наприкінці поточного навчального року Управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації та районний методичний кабінет зробили значний крок в оновленні навчально-матеріальної бази кабінетів історії загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня, а саме: придбали 25 комплектів сучасних історичних карт для 7-9 класів відповідно до оновлених навчальних програм.

Комплект історичних карт, який охоплює період історії від Vст. до першої половини ХІХ ст., відповідає науковим, методичним, естетичним та санітарним нормам. Нові карти з історії сприятимуть формуванню ключової і базової інформаційної та громадянської компетентності учнів. Також з допомогою нових карт вчитель історії повною мірою зможе приділити увагу питанням формування предметної історичної компетентності: хронологічної, просторової та  аксіологічної - одержанню історичної інформації (читанні легенди карти, показу місць подій, знаходженню історико-географічних об’єктів), набуттю учнями картографічних знань і вмінь, орієнтуванню в історичному просторі, встановленню причинно-наслідкових зв’язків, а також у використанні історичної карти для інтерпретації, реконструкції та пояснення історичного процесу.

Історичні карти в школах району не поновлювались з 2002 року та в переважній більшості не відповідали вимогам Державного стандарту освіти та новим навчальним програмам.

У цілому нові карти сприятимуть формуванню історичної компетентності учнів та  більш зручному і якісному викладанню історії України та всесвітньої історії учителями суспільствознавчих предметів.

Історичні карти на замовлення Управління освіти, молоді та спорту були виготовлені Державним науково-виробничим підприємством «Картографія» та схвалені для використання у навчально-виховному процесі Міністерством освіти і науки України.

Історичні карти, придбані завдяки ефективному використанню коштів Державної освітньої субвенції, суттєво покращили та оновили навчальну базу кабінетів історії району.

Переглядів: 73 | Додав: metodyst2 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Фотогалерея
Для слабозорих
ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ ТЕКСТУ НАТИСНІТЬ ОДНОЧАСНО КНОПКИ "CTRL" ТА "+" НА КЛАВІАТУРІ
Контакти
Начальник Управління освіти, молоді та спорту
ЗАЇКА
Олена Михайлівна

тел. роб.: 038-55-4-22-42
факс: 038-55-4-22-42
e-mail: krrvo@edu.kr.km.ua
Наша адреса:
31000, м.Красилів, пл.Незалежності, 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz