27 квітня  в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності у загальноосвітніх школах та дошкільних навчальних закладах Красилівського району рятувальники провели День цивільного захисту за участю начальника Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олени Заїки та завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Сергія Сокола. Заходи розпочиналися лінійкою на шкільному майданчику. Рятувальники довели до відома присутніх правила безпечної поведінки та наголосили на значенні заходів у формуванні стереотипів безпечної поведінки та поведінки у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Найочікуванішим заходом дня були практично-тренувальні заняття з евакуації учнів за сигналом «Увага всім!» Вибухом емоцій для школярів стала поява пожежного автомобіля та знайомство з рятувальниками, які продемонстрували техніку та її можливості з гасіння умовної пожежі. Учні мали змогу посидіти у спецтехніці та приміряти одяг вогнеборців.

Рятувальники провели урок з метою вироблення в учнів різних вікових категорій навичок поведінки під час виникнення пожежі. Адже головне не панікувати, а якнайшвидше зорієнтуватися в ситуації, правильно евакуюватися, допомогти ближньому та викликати необхідні служби екстреної допомоги.